Mūsų procesai

Užklausa

Mūsų įmonė siūlo paslaugas ankstyviausiuose jūsų projekto etapuose. Esame pasirengę padėti rengiant technines idėjas, kuriant projekto koncepciją ir įgyvendinant projektus pasitelkiant geriausią patirtį industrijoje.

3D Modeliavimas

Tinkamai suprojektuotos ir pagamintos plieninės konstrukcijos užtikrina ilgalaikį patvarumą. Norėdami užtikrinti konstrukcijų patvarumą, PMK inžinieriai dirba su naujausiais projektavimo įrankiais. Suprojektuotas 3D struktūros modelis leidžia abiem šalims sutaupyti gamybos išlaidų, o tikslūs statiniai skaičiavimai užtikrina konstrukcijų patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Gamybos brėžiniai

Kiekviena plieno konstrukcija gaminama pagal išsamius gamybos brėžinius. PMK technikos inžinieriai gali detalizuoti gamybos brėžinius pagal klientų poreikius ir reikalavimus.

Gamyba

Metalo apdirbimas atliekamas griežtai laikantis tarptautinių specifikacijų ir standartų. Gamyba vykdoma pagal LST EN 1090-2 reikalavimus. PMK yra sertifikuota aukščiausiu EN 1090 EXC4 lygiu, leidžiančiu gaminti specialius ir viešuosius statinius, kelių ar geležinkelių konstrukcijas, ar net potencialiai pavojingus statinius kaip atomines elektrines.

Logistika

PMK gali pristatyti jūsų gaminius visame pasaulyje tiesiogiai į projekto vietą laikantis visų tiksliai apibrėžtų terminų. Gabenimas gali būti vykdomas sausumos, oro ar jūrų transportu, laikantis visų logistikos ir saugos taisyklių.

Įrengimas

Mūsų kompanija gali apsiimti visus įrengimo ir montavimo darbus. Patyrę montuotojai daug dėmesio skiria kokybei ir saugai kiekvienoje detalėje, todėl galite būti garantuoti, kad visi darbai bus atlikti maksimaliomis pastangomis.